Izostaveko spol s r.o.

Kto sme?

Izostaveko je malá firma realizujúca všetky druhy izolácií striech a stavebných diel. Počas 15 rokov našej existencie u nás našli záruku a istotu malí aj veľkí klienti.

Firma Izostaveko spol s r.o. nám poskytla presne to, čo sme potrebovali. Od konzultácií až po realizáciu strešnej izolácie nášho zimného štadióna — všetko bolo dokončené v termíne, vo vynikajúcej kvalite a k našej spokojnosti.Ing. Ján Plandora, riaditeľ HKM Nitra


Pár slov o nás

Firma Izostaveko spol s r.o. bola založená v roku 1992 ako spoločnosť zameraná na stavebné izolácie. Nosným programom našej spoločnosti je ucelená dodávka strešných systémov na báze fólií z mäkkčeného PVC. Navyše realizujeme aj všetky druhy izolácie stavebných diel ako napríklad bazény, ekoizolácie, izolácie proti tlakovej vode, zemnej vlhkosti, proti ropným produktom a zelené strechy.

Už od svojho založenia je naša firma autorizovaným dodávateľom strešného systému Fatrafol-S (dovoz z Českej republiky). Po realizácií hydroizolačneho strešného systému sa vytvorí na streche “vodonepriepustný bazén”, čo je jeho cennou vlastnosťou najmä v zimných mesiacoch a pri prívalových dažďoch.

Prečo práve my?

Materiály, vyrobené z mäkkčeného PVC, ktoré pri montážach používame, nám dávajú možnosť ponúknuť Vám výhody spojené s montážou a ich jedinečnými vlastnosťami. Po pätnástich rokoch praxe máme mnoho skúseností, vďaka ktorým si poradíme s akoukoľvek strechou.

Výhody nami aplikovaných fólií

Design, spracovanie a hosting backbone.sk© Izostaveko spol s r.o.